Nyugdíjas: Gyógyító Nuga Best

Szeretettel köszöntelek a Nyugdíjas Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb. Megismerhetsz több közösséget. Ajánlom figyelmedbe még http://www.eletetazeveknek.lapunk.hu/ honlapot.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 5645 fő
 • Képek - 7653 db
 • Videók - 5021 db
 • Blogbejegyzések - 9114 db
 • Fórumtémák - 58 db
 • Linkek - 385 db

Üdvözlettel,

Nyugdíjas Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Nyugdíjas Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb. Megismerhetsz több közösséget. Ajánlom figyelmedbe még http://www.eletetazeveknek.lapunk.hu/ honlapot.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 5645 fő
 • Képek - 7653 db
 • Videók - 5021 db
 • Blogbejegyzések - 9114 db
 • Fórumtémák - 58 db
 • Linkek - 385 db

Üdvözlettel,

Nyugdíjas Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Nyugdíjas Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb. Megismerhetsz több közösséget. Ajánlom figyelmedbe még http://www.eletetazeveknek.lapunk.hu/ honlapot.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 5645 fő
 • Képek - 7653 db
 • Videók - 5021 db
 • Blogbejegyzések - 9114 db
 • Fórumtémák - 58 db
 • Linkek - 385 db

Üdvözlettel,

Nyugdíjas Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Nyugdíjas Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb. Megismerhetsz több közösséget. Ajánlom figyelmedbe még http://www.eletetazeveknek.lapunk.hu/ honlapot.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 5645 fő
 • Képek - 7653 db
 • Videók - 5021 db
 • Blogbejegyzések - 9114 db
 • Fórumtémák - 58 db
 • Linkek - 385 db

Üdvözlettel,

Nyugdíjas Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

network.huKortól és vagyoni helyzettől függetlenül minden ember számára az egészség a legfontosabb kincs. Ám a mai pénz körül forgó világban nehezen hisszük el azt, hogy egy világhírű, többszörös kitüntetéssel és a legjobb minősítéssel rendelkező alternatív gyógymódot ingyen vehetünk igénybe. Mások esetleg az alternatív terápia hatásában kételkednek, egészen addig, amíg a fájdalom rá nem veszi őket kipróbálására. Valójában mindegy ki milyen módon és úton jut el a Budapest szívében, a Ferencvárosban működő Nuga Best központba. Az viszont biztos, hogy ha egyszer, vagy akár többször kipróbálta a Nuga Best masszázságyat visszatérő vendég lesz. Mert a különböző betegségekkel küszködő páciensek olyan javulásról számolnak be, amely gyakran még az orvosok számára is meglepő.
Engem a kíváncsiságom, no és a cikkírás feladata vezérelt, mégis meglepődtem, amikor a hatalmas, tágas és hangulatos Tóth Kálmán utcai szalonba beléptem.
A masszázságyak sokasága, a szalon harmonikus elrendezése, vezetőm Szergej Beszkorovajnij optimizmusa, derűje, sugárzó humanizmusa és altruista segítőkészsége percek alatt lenyűgözött. Érezhető volt, hogy ez nem csak felém irányul, ez egy olyan mélyen beágyazódott hitvallásból ered, amely minden betérőt megérint, és magával ragad. Szergej sem könnyű úton jutott el ide. Komoly betegséggel küzdött, amikor kipróbálta a Nuga Best masszázságyat. Neki segített és ebben a fellélegzett és megkönnyebbült állapotban elhatározta, hogy ő is segít másokon. Az akarat megvolt, csak a pénz hiányzott. De ahogy ő mondja, az akarat csodákra képes. És így is lett. Kijevben talált olyan vállalkozót, akivel szalonját beindíthatta.
Tapasztalata, tudása és megírt szakanyagai alapján felkérték, hogy vegye át az akkor gyengén működő XV. kerületi, budapesti szalont és irodát. A sikerhez nem kellett sok idő, sőt a továbblépés lehetősége is elérkezett. A város belső körzetében, egy nagyobb, modernebb és elegánsabb, a páciensek által könnyebben megközelíthető szalonba költöztek. Azóta a gyógyulni vágyók sokaságát fogadták már, sőt a gyógyultak is gyakran visszatérnek. Egyszerűen azért, mert jó ehhez a csapathoz tartozni.
A masszázságyat ingyen és korlátlanul bárki bármeddig igénybe veheti. Nincs semmi korlátozás, itt mindent a gyógyítás szándéka vezérel.

Címkék:

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Bízom benne, hogy az utóbbi időben már voltak akik ki próbálták-e nagyszerű lehetőséget.
Jó magam is elmentem, hogy meg ismerjem a sokakat a gyógyulás érdekében vonzó masszás ágyat.
Nagyon kedves munkatársak fogadnak minden alkalommal már az ajtóban. Érdeklődnek az egészségügyi problémáról. S a napi előadásokban videóval, képekkel, és egyéb szemléleti eszközökkel magyarázzak a szervezetre gyakorolt hatásokat. Elsősorban a gerinc melletti ideg végződések, és kihatásait ismerhettük meg. De kedvező gyomor, bél, stb. Pozítív változásairól is beszámolnak az ott lévők.
Mióta oda járok jobb a kedélyem, az orvosom szinte nem akarja elhinne, hogy az eddigi magas vérnyomásom gyógyszer nélkül is a legjobb eredményeket mutatja. A hosszú idő óta meglévő fájdalmaim csökkenek. S ha nem tudok elmenni már szinte hiányzik.

Kérlek irjátok meg, hogy ki- mit tapasztalt, azok között akik már jártak ott.

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 9 éve

A masszázs ágyra azért lehet ingyen járni, mert azt meg is lehet majd 1/2 millióért venni. Miután a maszirozás mindenkit jót tesz, ezért lesz is mindig valaki, aki erre hajlandó, föleg ha a pénztárcája megengedi.
Én inkább a hagyományos masszázs mellett maradok, ha majd szükségem lesz rá. Nem szeretem a csodaszereket, meg a csodadoktorokat.
Csodálom, hogy mennyien bedölnek nekik.
Hát akkor jó szórakozást.

Válasz

Jakab Katalin üzente 9 éve

Kedves Margitka! Naná, hogy kipróbálom, hétfőn ott a helyem, és őszintén hiszem, hogy segíteni fog. NAGYON KÖSZÖNÖM A GYORS VÁLASZT, A SEGÍTSÉGET, ÜDV, KATI

Válasz

Visszajelzések.

Csípő-kötőszövet, ideggyulladással féloldali bénulással kezdtem és nagy reménnyel a Nuga Bestbe járni. Egyidejűleg elhagytam a gyógyszerszedést, fokozatosan minden fájdalmam elmúlt, órákat gyalogolok jó a kedélyem stb.[...]


Jobb lett a közérzetem, általánosan jobb teherbíró képesség, nyugodtabb a lelki állapotom, megszűnt az álmatlanság, csökkentek a gerincfájdalmaim, megszűnt a lábzsibbadás masszázságy hatására[...]

2008. Juliusában kerültem a Nuga Besthez 13 betegséggel, többször írtam bizonyságot javulásról, de 13 betegséget 9 hónap alatt nem lehet teljesen kikezelni. A leglátványosabb javulás a gerincemnél kezdődött. Megszűnt a gerincsérvem miatti fájdalmam, el tudtam hagyni a havonta 5000 Ft-ba kerülő gyógyszert.[...]Még csak nyolc alkalommal vettem igénybe a Nuga Best szolgáltatásait. A második szív mindennapos használatának köszönhetően azt tapasztaltam, hogy kezd távolodni a nagy újból a kalapács ujjam. [...]

10 alkalommal használtam a Nuga Best berendezéseit, máris több apró de előremutató javulást tapasztaltam. Az arcomon a hólyagocskák már nem gennyesek. [...]Hallottam Nuga Bestről korábban már, s jókat, De azt nem is sejtettem, hogy tényleg ennyi jót ad![...]

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 9 éve

köszönjük nálunk is van a mi városunkban hál Istennek

Válasz

CSO SING HEN az alkotó bemutatja az ágyat.

A Nuga Medical a világ 45 országában segít egészségesebbé válni. A társaság elnöke Cso Szing Hen nemrég Kijevben járt, és érdekes történetet mesélt. Kiderült, hogy ő nem is gondolkodott üzleti tervekről, amikor a Nuga best masszázsberendezést megalkotta.
Ő egyszerűen csak a beteg édesanyjának akart segíteni. - A világ összes édesanyja okban hasonlóságot mutat. De a hajlottkorú ukrán asszonyok nagyon kidolgozták magukat, belefáradtak az élet nehézségeibe. Emlékeztetnek engem édesanyámra. Nagyon szegény családba születtem. Két éves voltam, amikor édesapám meghalt.
Anyámra hat gyermek maradt. Én voltam a legfiatalabb, de mindannyian kicsik voltunk:
2, 4, 6….és így tovább évesek. Akkoriban Korea szegény ország volt, romokban hevert a
polgárháború után. A túlélés nehéz volt. És amikor apám eltávozott az élők sorából,
nehéz szavakkal azt átadni, hogy mit kellett anyámnak kibírni.
Hajnaltól késő estig keményen dolgozott a mezőn, hogy bennünket etetni tudjon.
Csodálatra méltó nő az én anyám. Ő magát megrövidítette, csak mi ne éhezzünk, és a továbbiakban három ember helyett dolgozott. Majd azon munkálkodott, hogy
mindannyinkat felneveljen. Keményen dolgozott és mindig arról álmodozott, hogy mi majd elköltözünk az Isten háta mögötti falunkból a városba. Anyám a mezőn dolgozott
még akkor is, amikor megfázott vagy influenzás volt. Mindannyiunkat felnevelt, taníttatott
és kiházasított. Ilyen anyám van, és hiszem, hogy nem egyedül az enyém ilyen.
Nézve a hősies erőfeszítéseire, igyekeztem, hogy ezek ne legyenek feleslegesek. Elvégeztem a Szöuli ipari-műszaki egyetemet, és orvosi berendezéseket kezdem el kifejleszteni. Kezdetben kifejlesztettem a röntgenberendezésnek egy fajtáját, amelyet mostanáig használnak korházainkban. Azután – elsőként a Koreai Köztársaságban – megalkottam egy berendezést, amely műtét nélkül teszi lehetővé a vesekő szétzúzását. Ezért a munkáért odaítélték a tudomány és technika területének legmagasabb kitüntetését, amelyet Csan Jong Szin ókori koreai tudósról neveztek el. Ez a Nobel díj koreai analógja. És ez, természetesen minden mérnök álma. …Anyám egyre öregebb és
betegebb lett, ez lett nehéz munkájának végeredménye. Habár feladatom a gyógyító Intézmények berendezéseinek korszerűsítése volt, engemet egy gondolat nyugtalanított:
„Anyám számára képes vagyok e valamit készíteni?” Elővettem minden tudásom és tapasztalatom, és nekifogtam az elveiben új berendezés megalkotásának. Akkor ezt a
berendezést nem nevezték sehogy.Az én első masszázsberendezésem a szívemnek legdrágább ember számára lett feltalálva. Az anyám akkor már segítség nélkül
nem tudott leülni, felállni, olyan reumája volt. Valamivel később meglepődtem
munkám eredményén. Nem a találmánynak, hanem annak örültem, hogy anyám a
szemem láttára meggyógyult. Képzeljék el, ő a holdnaptár szerint most 84 éves - és nem tudsz tenni semmit - újra elkezdett zöldséget termelni, és a termést… hat egyenlő részre osztja.…Amikor Ukrajnában tartózkodom, beszélgetek idősödő ukrán asszonyokkal. Ugyanazok a betegségek, ugyanazok a diagnózisok, mint valamikor az anyámnak
voltak. Nuga best képlet – összekapcsolása a tudásnak és szeretetnek. Boldog vagyok,
hogy anyámnak segítve a gyógyulásban, segíthetek helyreállítani anyák ezreinek egészségét a világon.

Válasz

Próbáld ki. Náluk térítésmentesen kipróbálhatja a masszázs berendezést!!!
A kezelést előre bejelentkezés nélkül vehetik igénybe
Időpontok: Hétfő - Péntek (7.40; 8:20; 9:00; 9:40; 10:20; 11:00; 11:40; 12:20; 13:00; 13:40; 14:20; 15:00)

Vinni kell magunkkal: pamut ruházatot, 2 lepedőt, zoknit.
Cím:
1097 Budapest, Tóth Kálmán utca 33
Tel.: 06-1-414-06-10
email: info@nugabest.hu

Válasz

Jakab Katalin üzente 9 éve

Ez csodálatos, de mi a cím? Én máris rohannék, plána a ferencvárosiba, mert az nagyon közel van, de gyógyulásért az ember a világ végére is elmegy.
Előre is köszönöm, ha címmel segít valaki

Válasz

Pócsi Sándorné üzente 9 éve

En is járok Obudan is van egy 40 perces ingyenes otis nagyon aranyosak az egész szeméjzet - én nagyon sokat gyogyultan mert már alig tudtam meni

Válasz

Háló Lénárdné üzente 9 éve

Köszönöm a hasznos üzenetet a gyógyulási lehetőségről. részemről ez teljesen új, még nem hallottam róla, de élni fogok vele !!!!!

Válasz

További hozzászólások 

Ez történt a közösségben:

Káposzta János 1 napja új videót töltött fel:

Káposzta János 5 napja új videót töltött fel:

Káposzta János 1 hete új videót töltött fel:

Vincze Péter Antal 1 hete új videót töltött fel:

Káposzta János 1 hete új videót töltött fel:

Káposzta János 2 hete új videót töltött fel:

Vincze Péter Antal 2 hete új videót töltött fel:

Káposzta János 2 hete új videót töltött fel:

Vincze Péter Antal 2 hete új videót töltött fel:

Káposzta János 3 hete új videót töltött fel:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu